Najlepsze szafy na wymiar robią w Tychach

Gdzie najlepiej zamówić szafę zrobioną pod konkretne wymiary? Najlepiej zrobić to u małych i lokalnych producentów mebli, którzy zajmują się obsługą klientów indywidualnych. Takich firm w całym kraju jest mnóstwo, ale najlepsze szafy robią w miejscowości położonej na południu Polski. Mowa o Tychach, w których działa najwięcej rodzinnych zakładów stolarskich i małych producentów mebli. Decydując się na małą firmę można sporo zaoszczędzić.

Każdy może samodzielnie zaprojektować swoją szafę wnękową

pojemne szafy na wymiar w tychachDecydując się na zamówienie szafy wnękowej, czyli właśnie takiej, która zostanie stworzona pod konkretny wymiar, można oczekiwać dużej kreatywności ze strony producenta takich mebli. Bo całą ideą takiego mebla jest to, żeby możliwie jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, w której szafa ma zostać obsadzona. Szafy tego typu montuje się bezpośrednio do ściany i zajmują one najczęściej całą jej powierzchnię. W przypadku gotowych szaf taki efekt nie jest możliwy do osiągnięcia. Można naprawdę sporo zaoszczędzić zamawiając pojemne szafy na wymiar w Tychach u tamtejszych producentów takich mebli. Oferują oni bardzo ciekawą usługę zaprojektowania swojej szafy samodzielnie przez klienta. Do zamawiającego na pomiar przyjeżdża pracownik firmy z komputerem, na którym zainstalowane jest specjalne oprogramowanie do projektowania takich szaf. I to klient samodzielnie może sobie taką szafę zaprojektować, ale oczywiście przy pomocy pracownika. Bo wiadomo, że mało kto taki specjalistyczny program potrafiłby obsłużyć. Tak naprawdę projektowanie polega jedynie na tym, że do programu wgrywa się zdjęcie ściany, na której szafa ma być zamontowana. Następnie wystarczy wybrać ustawienie i wygląd szafy z wielu automatycznych propozycji. Najfajniej wyglądają dzisiaj szafy, które robione są na ścianach okiennych.

Samodzielne zaprojektowanie własnej szafy dostarczy każdemu sporo radości. Można się przy tym zupełnie zapomnieć, jeśli chodzi o cenę wykonania projektu. Na szczęście pracownik firmy może od razu powiedzieć ile taka szafa będzie kosztować. Jej wycena następuje od razu, więc każdy zamawiający jest świadomy kosztów swojego własnego projektu. Na wykonanie szafy robionej na zamówienie czeka się około czterech tygodni. W cenę szafy wliczony jest również jej montaż.